Privatumo Politika

"Gražina Gum"  el. parduotuvės privatumo politika

-----

Ši privatumo politika aprašo, kaip jūsų asmeninė informacija yra renkama, naudojama, kai lankotės arba perkate iš www.grazinagum.lt (toliau - "Svetainė").

 

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURIĄ MES RENKAME

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami Svetainėje, renkame informaciją apie atskirus jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į Svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs bendraujate su Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname "Informacija apie vartotoją".

Surinkome informaciją apie įrenginius naudodami šias technologijas:

- "Slapukai" - tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

- "Žurnalų failai" sekti svetainės veiksmus ir rinkti duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodos / išeities puslapius ir datos / laiko žymes.

- "Žiniatinklio švyturiai", "Žymos" ir "pikseliai" yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainę, įrašyti.

Be to, kai atliksite pirkimą arba bandysite įsigyti prekę per Svetainę, mes iš jūsų renkame tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius ), elektroninio pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname "užsakymo informacija".

 Kai mes kalbame apie "Asmeninę informaciją" šioje privatumo politikoje, mes kalbame tiek apie informaciją apie įrenginį, tiek apie užsakymo informaciją.

 

KAIP NAUDOJAMĖS JŪSŲ ASMENINE INFORMACIJA?

Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią renkamės apskritai, kad įvykdytume visus užsakymus, pateiktus Svetainėje (įskaitant jūsų informacijos apie mokėjimą tvarkymą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymo patvirtinimų pateikimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:

- bendrauti su jumis;

- rodyti mūsų užsakymus dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo; ir

- Kai atsižvelgiama į pageidaujamus dalykus, kuriuos pasidalinote su mumis, pateikite informaciją ar reklamą, susijusius su mūsų produktais ar paslaugomis.

 Mes naudojame informaciją apie įrenginį, kurį renkame, kad galėtume parodyti potencialią riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), o apskritai - tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., Sukūrę analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja svetainę ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

 

JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS PASKIRSTYMAS

Mes daliname jūsų asmeninę informaciją trečiosiomis šalimis, kad padėtume mums naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta aukščiau. Pvz., "Shopify" naudojamas mūsų internetinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos apie tai, kaip "Shopify" naudoja jūsų asmeninę informaciją, rasite čia: https://www.shopify.com/legal/privacy. Mes taip pat naudojame "Google Analytics", kad padėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine - galite sužinoti daugiau apie tai, kaip "Google" naudoja jūsų asmeninę informaciją čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti "Google Analytics" čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 Galiausiai mes taip pat galime pasidalinti savo asmenine informacija, kad atitiktų galiojančius įstatymus ir taisykles, reaguotų į teismo šaukimą, paieškos orderį ar kitą teisėtą informacijos, kurią mes gauname, prašymą ar kitaip gintų mūsų teises.

 

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę susipažinti su mūsų įmonės nformacija, kurią mes turime, ir jei norite, jog panaikintume visą asmeninę jūsų informaciją - galite kreiptis.paprašyti Susisiekite su mumis per toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

 

POKYČIAI

Mes galime bet kada atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume, pavyzdžiui, mūsų praktikos pakeitimus ar kitas operatyvines, teisines ar reguliavimo priežastis.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. Paštu gglongevity@gmail.com.


Pagarbiai