ką galime padaryti, kad gyventume ILGAI IR LAIMINGAI???


Pažvelkime į mūsų gyvenimą iš šalies.. O kaip dabar mes gyvename?

Miestai, oras, maistas, kosmetika- užteršti, daug streso, daug sėdėjimo, per daug valgome „poniškai“- per daug organzimą rūgštinančių produktų- cukraus ir jo gaminių, daug kepto, skrudinto maisto.

Valgome tiek daug ir visko, kad sergame dažnai peršalimo ligomis, alina nutukimas ir su tuo susijusios ligos, kankina kraujo negalavimai, refliuksai, nuotaikų kaitos, daug rūkoma, daug geriama alkoholio, kavos ir kt.. ne tiek daug judėjimo. Geriame vaistus, kurie užblokuoja simtomus, bet priežasties tai nepašalina. Tokio gyvenimo būdo rezultate- esame patys sau priešai.

Kuo toliau vis labiau norisi tarsi save nuodyti. Nebejaučiame ko iš tikro reikia mano organizmui. Pasiduodame receptorių valdomiems impulsams- valgome ne tai kas iš tikro maitina mus, kas suteikia tikros energijos, bet kas laikinai stimuliuoja malonumo centrus. Taip, sako, kad kartais galima. Be abejo.. bet kur tos ribos.. Kas Jums pasakys?
Šių laikų medicina kartu su holistika koja kojon žengia ir kuriasi pasaulinio lygio Detox centrai. Šveicarijoje ir kt švaresnėse vietovėse kuriami panašaus pobūdžio kompleksai į kuriuos plūsta žmonės suvokdami, kad pirmiausia save gydyti pradėti reikia tinkamai išvalius organizmą. Juk tik tada pradedame vėl jausti ko mums iš tikro reikia. Koks maistas, produktai, gyvenimo būdas mums tinkamas. Kad šiuolaikiniam žmogui nereikia iškrovos dienų (galime vadinti detox) gali teikti tik neišmanantys ar mažai besidomintys. Nesvarbu specialistas ar ne. Svarbiausia yra noras suprasti ir pažinti žmogų.

Nepamirštant svarbiausio- koks dabar yra amžius, kas mus supa ir kur bei kaip gyvename. Be abejo būdai yra skirtingi ir jų daug. Manau verta išmėginti ne vieną, kad pajausti kuris tinka ir atitinka būtent Jūsų organizmui. Aš esu šarminės mitybos šalininkė. Mūsų organizmas serga ir negaluoja, kai yra užrūgštintas. Būtent šarminės mitybos dėka atstatomas PH.Tiesiog valgai, nebadauji, jautiesi sotus ir tuo pačiu valosi organizmas be jokio streso. Jautiesi kaip tik kupinas jėgų jau antrą dieną. Be abejo yra tam tikros rekomendacijos valymosi periodu. Tokiu tikslu ir pagrindu parašytos mano knygos bei mitybos programos. Galima išmėginti savaitgalį taip maitintis. Jei jaučiate, kad esate energingi, mintys aiškėja, miegas tampa ramesnis, skaisėtėja oda- tęskite ilgiau. Tačiau kaip minėjau ankščiau, išmėginkite ir kt. detox būdus. Pvz. man asmeniškai netinka sulčių dienos. Nors esu parašiusi knygą apie sultis, tačiau aš jas mielai geriu retkarčiais. Šiaip renkuosi geriau maistingus kokteilius. Juose yra ir sultys ir ląsteliena. Kas itin svarbu mūsų sveikam žarnynui. Beje, paminėsiu svarbų momentą. Gal būt ne visos moterys žino. Tačiau kas tinka vyrams, ne visada tinka moterims. Šiuo atveju turiu omenyje griežtą badavimą ar vandens, sulčių gėrimo iškrovos dienas. Kadangi moterys yra labiau emocionalios, o maistas yra emocija... Tad minėti būdai dažnai veikia mus neigiamai. 


Kokie pagrindiniai sveiko, gyvybingo, jaunatviško gyvenimo būdo pagrindai? 


Labai svarbus natūralus gyvenimo būdas. 
Judėjimas
natūrali mityba
buvimas gamtoje
natūralūs maisto papildai

detoksikacija ir sveika žarnyno mikroflora

pilnavertis miegas
Pakankamai vandens
Optimizmas bei streso valdymas.

visada turėti tikslus, svajones ir jas realizuoti. Jausti malonumą siekimo proceso metu. 

Gražina Gum www.grazinagum.lt
https://www.grazinagum.lt/collections/papildai

rekomeduoju unikaliąją šarminančią super programą sveikam lieknėjimui, grožiui, enetrgijai  "SUPER DETOX BOX-21D"


Palikti komentarą


Atkreipkite dėmesį, komentaras turi būti patvirtintas prieš jį paskelbiant